Modernizacja sklepu Biedronka w Koninie – większy komfort dla klientów już od stycznia

Modernizacja sklepu Biedronka w Koninie – większy komfort dla klientów już od stycznia

Początek nowego roku przyniesie zmiany dla mieszkańców Konina korzystających z usług sieci sklepów Biedronka. Przewidziano bowiem, że to właśnie ze startem stycznia zacznie się realizacja prac mających na celu poprawę komfortu użytkowania sklepu przy ulicy Przyjaźni.

Wcześniej, w ciągu obecnego roku, redakcja otrzymała wiele zgłoszeń od osób robiących zakupy zarówno w sklepie Biedronka na ulicy Przyjaźni, jak i w pobliskim markecie E.Leclerc. Ze względu na bliskość obu sklepów, klienci często wybierali drogę między nimi, prowadzącą przez pas oddzielający te dwie posesje. To miejsce znajduje się tuż przy wejściu do sklepu Biedronka. Niestety, utrudnieniem okazywał się tam wysoki krawężnik.

W maju zwróciliśmy się z pytaniem do reprezentantów sieci Biedronka o możliwość wprowadzenia udogodnień takich jak przejście lub obniżka krawężnika. Wówczas otrzymaliśmy odpowiedź, że sieć priorytetowo traktuje komfort zakupów swoich klientów, dlatego planuje podjąć dodatkowe działania w celu jego poprawy. – Po otrzymaniu zgłoszenia na temat problemu z krawężnikiem przy naszym sklepie w Koninie na ulicy Przyjaźni 6, zdecydowaliśmy wprowadzić tam zmiany mające na celu eliminację tej bariery architektonicznej. Obecnie jesteśmy na etapie wstępnej wyceny niezbędnych prac – taką odpowiedź otrzymaliśmy.

Od czasu deklaracji przedstawicieli sieci Biedronka minęło już pół roku, a sytuacja nie uległa zmianie – jak informowali nas czytelnicy. Wojciech Kondej, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka wyjaśnia jednak: – Z początkiem stycznia rozpoczną się prace mające na celu poprawę komfortu klientów sklepu przy ul. Przyjaźni w Koninie. Ich zakończenie przewidujemy na pierwszy kwartał 2024 roku.