Galeria nad Jeziorem rozdaje unikalne etui na telefony

Galeria nad Jeziorem rozdaje unikalne etui na telefony

Galeria nad Jeziorem w Koninie przygotowała atrakcyjny program dla wszystkich miłośników nietypowych gadżetów i akcesoriów. Z tego względu w najbliższy piątek i sobotę będzie można wymieniać paragony za zakupy na kreatywne etui do telefonu. 

W dniach 18-19 marca Galeria nad Jeziorem w Koninie przeprowadzi kreatywną akcję, dzięki której każdy klient centrum handlowego będzie mógł otrzymać unikalne etui dla swojego telefonu. Każde etui będzie odznaczać się indywidualnym wzorem wykonanym z indywidualnych zdjęć właściciela telefonu. Jest to świetne pole do popisu, dające mieszkańcom Konina mnóstwo różnych możliwości.

Zobacz też, jak wybrać odpowiednie etui na telefon.

Wspomnienia z wakacji na etui do telefonu

Do stworzenia etui można przygotować ulubione zdjęcia rodzinne, we dwoje, z wakacji, imprez okolicznościowych, fotki psa lub kota itd. Co więcej, jeżeli ktoś nie ma pomysłu na etui z pięknym kolażem, zawsze może skorzystać z dwóch ścianek wewnątrz galerii. Tutaj zdjęcia pomaga stworzyć profesjonalny fotograf. Ścianki oferują dwie opcje: nowoczesną przestrzeń z motywem mediów społecznościowych oraz romantyczną scenerię z barwnymi kwiatami.

Ażeby wziąć udział w zabawie, należy zarejestrować paragon na kwotę co najmniej 100 złotych. Można to zrobić w godzinach 11:00-19:00, przy specjalnie przeznaczonym do tego stanowisku w galerii. W zamian uzyskamy kod SMS, który będzie upoważniał nas do odbioru nagrody. Czas wykonania etui to tylko 40 minut. Dlatego jest to też dobra okazja, żeby zrobić zakupy, a przy okazji zapoznać się z innymi ofertami galerii.