Na terenie Konina zorganizowano festiwal roślin

Na terenie Konina zorganizowano festiwal roślin

W drugiej połowie maja w Koninie odbędzie się największa w Polsce giełda roślin, na której będzie można obejrzeć setki odmian roślin z całego świata w atrakcyjnych cenach. To ekscytujące wydarzenie będzie trwało przez cały weekend! Więc gdzie i kiedy to się dzieje?

Wielki Bazar Roślinny już w weekend 20 i 21 maja, odbywający się w hali MOSiR przy ulicy Popiełuszki w Koninie. Czego powinniśmy się spodziewać po tym wydarzeniu?

Podobnie jak w poprzednich edycjach, wprowadzamy zachwycające nowe odmiany roślin, poszerzając naszą i tak już bogatą kolekcję o niedostępne wcześniej gatunki. Dodatkowo, oprócz najbardziej poszukiwanych roślin, będzie dział poświęcony roślinom kolekcjonerskim, na które staramy się oferować bezkonkurencyjnie niskie ceny (co zapewne pokazaliśmy w zeszłym sezonie).

Oprócz różnorodnych roślin, na tym rozległym targowisku będzie można zaopatrzyć się w donice, literaturę, nośniki tkanin, akcesoria dla hobbystów i dodatkowe nowości.

Koordynatorzy imprezy gwarantują, że jakość roślin na festiwalu przewyższy te, które można znaleźć na zwykłych targach. Wszystkie prezentowane rośliny będą pochodziły bezpośrednio od hodowców, co wyeliminuje wszelkich pośredników. Ceny tych okazów będą zaczynać się od 5 zł.