Poszukiwany złodziej maszyny budowlanej z Konina

Władze policyjne w Koninie zwracają się z prośbą do mieszkańców o wsparcie w poszukiwaniach sprawcy kradzieży. Złodziej ukradł sprzęt budowlany – wysięgnik koszowy – z miejscowej budowy. Wszystko zostało zarejestrowane przez monitoring na terenie obiektu.

Wydarzenie miało miejsce na jednym z konińskich placów budowy 18 maja, gdzie około godziny 2:00 w nocy, srebrna Skoda Oktawia pojawiła się w okolicy. Kierowca tego samochodu ukradł wysięgnik koszowy, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

Śledztwo dotychczas prowadzone przez funkcjonariuszy doprowadziło ich do miejscowości Rybie, która znajduje się na terenie gminy Rychwał. Niestety, jak informują policjanci, ślad prowadzący do sprawcy urwał się właśnie tam.

Zachęcamy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy lub jego aktualnego miejsca pobytu, do kontaktu z odpowiednimi służbami ścigania. Wszelkie szczegóły mogą okazać się kluczowe dla rozwiązania tej sprawy i doprowadzenia do wykrycia sprawcy kradzieży.