Festyn z bańkami mydlanymi i Smokiem Edzio dla dzieci w Koninie

Festyn z bańkami mydlanymi i Smokiem Edzio dla dzieci w Koninie

W dniu 2 czerwca, dzieci z Konina mogły uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu zorganizowanym specjalnie dla nich. W historycznej części miasta, na przestrzeni zielonej zwanej Błonia, odbył się mini festyn, który miał za zadanie zapewnić dzieciom mnóstwo radości i zabawy związanej z bańkami mydlanymi oraz spotkanie ze znanym smokiem Edzio.

Od godziny 15:00, na terenie Błoni w Koninie, dzieci miały możliwość uczestniczenia w fantastycznej atrakcji pełnej bańek mydlanych. Ogromne bańki unosiły się nad ulicami miasta dzięki specjalnemu festynowi, który odbywał się właśnie tam. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla najmłodszych – dmuchane zamki, różnorodne akcesoria do tworzenia własnych baniek mydlanych oraz zabawne konkursy z nagrodami. Ponadto, dzieci mogły posmakować kolorowych słodyczy i doświadczyć niezapomnianej przygody zostając osadzonym w olbrzymiej bańce mydlanej.

Wydarzenie było jeszcze bardziej wyjątkowe dzięki obecności specjalnego gościa. Dzieci znają go z serwisu YouTube – to Smok Edzio. Ten sympatyczny smok prowadził gry i zabawy na scenie, dając dzieciom mnóstwo radości i emocji. Uczestnicy festynu mogli również porozmawiać ze Smokiem Edzio, przybić z nim piątkę lub przytulić się do niego, co sprawiło, że całe wydarzenie stało się jeszcze bardziej niezapomniane.