Debiut kinowy dla najmłodszych i dzieci ze specjalnymi potrzebami w Kinie Centrum

Debiut kinowy dla najmłodszych i dzieci ze specjalnymi potrzebami w Kinie Centrum

Kino Centrum serdecznie zaprasza na wyjątkowe seanse filmowe skierowane do najmłodszej widowni oraz dzieci ze szczególnymi potrzebami. Wydarzenie odbędzie się 6 i 7 czerwca (wtorek i środa) o godzinie 16:30, w ramach projektu zatytułowanego „Moje pierwsze wyjście do kina”. Będzie to doskonała okazja, aby przybliżyć dzieciom świat magii kina oraz zaszczepić w nich fascynację kulturą.

Atrakcją specjalną tego niecodziennego wydarzenia będą krótkie filmy animowane z cyklu „Rodzina Treflików”, które zostaną wyświetlone na dużym ekranie. Kino Centrum zaprasza wszystkich rodziców do spędzenia miłego czasu ze swoimi pociechami, którzy będą mieć okazję zadebiutować jako widzowie na seansie kinowym.

Projekt „Moje pierwsze wyjście do kina” to odpowiedź na potrzeby rodziców, którzy zastanawiają się, czy ich pociechy są już gotowe na pełne emocji doświadczenie jakim jest wizyta w kinie. Warto skorzystać z tego wyjątkowego wydarzenia, organizowanego specjalnie przez Kino Centrum, aby przekonać się, jak dzieci poradzą sobie z tym nowym doznaniem. Wszystko to dzięki specjalnym seansom dostosowanym do oczekiwań i możliwości najmłodszych miłośników filmów.

Warto dodać, że projekt „Moje pierwsze wyjście do kina” cieszy się dużą popularnością i zgromadził już grono wiernych uczestników. Dzięki starannie przygotowanym seansom, zarówno dzieci, jak i ich rodzice czują się bezpiecznie i z wielką radością uczestniczą w kolejnych pokazach filmów, odkrywając wspólnie świat magii kina.