W Koninie otwarto plaże z torem wodnym

W Koninie otwarto plaże z torem wodnym

Mieszkańcy Konina mogą w końcu korzystać z wyjątkowej atrakcji, jaką jest Skimpark. Jest to miejsce, w którym można znaleźć tor wodny, liczne atrakcje dla dzieci, a także zjeść pyszne posiłki.

Plaża wypoczynku w Koninie otwarta

Po kilkutygodniowych przygotowaniach w końcu udało się oficjalnie otworzyć strefę Skimpark, a więc miejscową plażę i strefę wypoczynku. Otwarcie miało miejsce w piątek 16 lipca mniej więcej o godzinie 18:00. Punkt wypoczynkowy mieści się nieopodal ulicy Hiacyntowej na Chorzniu. Oprócz toru wodnego do skimboardingu można znaleźć tam również strefę food trucków, dmuchańce dziecięce, a także specjalną strefę do leżakowania pod pięknymi palmami.

Inicjatorzy oraz współprowadzący miejscowy Skimpark podkreślają, że starali się stworzyć miejsce, w którym będzie można wypocząć, zaczerpnąć rozrywki i po prostu fajnie spędzić czas. I to wszystko z uwzględnieniem atrakcji dla całych rodzin. Uważają oni, że udało im się takie miejsce przygotować, a teraz czekają na opinie mieszkańców oraz wszystkich korzystających osób.

Tłumy na otwarciu strefy Skimpark w Koninie

Otwarcie Skimparku nie obyło się bez zainteresowania innych osób. W zasadzie na wydarzeniu otwarcia pojawiło się bardzo dużo osób w różnym przedziale wiekowym. To pokazuje, że zainteresowanie plażą w Chorzniu z pewnością będzie spore. Organizatorzy mają nadzieję, że lokalni mieszkańcy będą regularnie odwiedzać nowe miejsce rozrywki i spędzania czasu, które zostało przygotowane właśnie z myślą o nich.