Straszna Noc Filmożerców w 3D

Straszna Noc Filmożerców w 3D

30 października w konińskim kinie Oskard odbędzie się przerażająca noc horrorów, gdzie widzowie będą mogli poczuć zimne dreszcze, oglądając filmy w formacie trójwymiarowym. Noc horrorów będzie składać się z trzech filmów, które zmrożą krew w żyłach nawet najodważniejszym fanom tego makabrycznego gatunku.

„Piła mechaniczna”

Filmem otwierającym krwawą zabawę będzie „Piła mechaniczna”, rozpoczynająca swoją masakrę o godzinie 19:00. Jest to kontynuacja jednego z najbardziej popularnych slasherów wszechczasów, którego pierwsza część jest prekursorem tego podgatunku. Tym razem historia filmu nawiązuje do piątki przyjaciół, którzy w dawnych latach doświadczyli okrutnej masakry na bezludnych terenach Teksasu. Z całej grupy przeżyła tylko jedna osoba – Heather Miller. Po latach wraz z grupą znajomych postanawia powrócić w teksańskie strony, gdzie ponownie będzie musiała stoczyć walkę o przetrwanie z bezlitosną piłą łańcuchową.

„Zbaw mnie ode złego”

Drugi film należy do jednego z największych geniuszów kina grozy – Wesa Cravena. Film „Zbaw mnie ode złego” przenosi widza na spokojne przedmieścia miasteczka Riverton w stanie Massachusetts, gdzie przed laty doszło do serii makabrycznych morderstw, których sprawcą był legendarny Rozpruwacz. Jak głosi plotka, zimnokrwisty psychopata miał jeszcze raz powrócić w rejony Riverton, aby dokonać krwawych mordów na siódemce dzieci, które przyszły na świat w noc jego śmierci. Mieszkańców ponownie czeka bezlitosny terror, a ulice Riverton raz jeszcze spłyną krwią niewinnych.

„Pirania”

Na deser kino Oskard zafunduje widzom horror z elementami komedii, który w dniu premiery cieszył się sporym zainteresowaniem na całym świecie. „Pirania” to kolejny obraz wrzucony do kultowego worka, a jego reżyserem jest twórca tak znanych tytułów jak „Lustra” i „Wzgórza mają oczy”. Tętniący imprezowym życiem wakacyjny kurort zamieni się w teren łowiecki dla prehistorycznych piranii, które pod wpływem wstrząsów zostały uwolnione z głębinowych jaskiń. Uzbrojone w ostre niczym gwoździe zębiska te pradawne drapieżniki pragną tylko świeżej krwi niczego nieświadomych urlopowiczów.

Straszna Noc Filmożerców czeka na wszystkich pasjonatów budzącego trwogę kina grozy, które każdemu zafunduje solidną dawkę panicznego strachu. Maraton filmowy rozpoczyna się o godzinie 19:00 i potrwa do późnych godzin nocnych. Bilety można zakupić w cenie 25 zł od osoby. Na wejściu każdy otrzyma okulary 3D.