Konin: Giełda samochodowa z wielkanocnym akcentem

Konin: Giełda samochodowa z wielkanocnym akcentem

Ubiegłej niedzieli w Koninie odbyła się Giełda Samochodowo-Towarowa, na której nie tylko miłośnicy motoryzacji mogli znaleźć coś dla siebie. Na giełdzie nie brakowało stoisk z ozdobami i rękodziełami o tematyce wielkanocnej. Dzięki temu w ofercie znalazły się także wiklinowe koszyczki, kwitnące wieńce, szykowne obrusy i wiele innych.

Dnia 10 kwietnia w Koninie można było odwiedzić Giełdę Samochodowo-Towarową, która od dawna cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców miasta i okolicznych powiatów. Z reguły na giełdzie można przebierać w takich towarach, jak części samochodowe, meble, antyki, płyty winylowe i rozmaite starocie.

Odwiedź też infoluban.pl, żeby poznać oferty Jarmarków Wielkanocnych w innych częściach Polski.

Świeża żywność i wielkanocne drobiazgi

Ponadto, giełda to również teren wyznaczony na handel świeżymi owocami i warzywami. A nieopodal działa sekcja gastronomiczna, gdzie można zjeść sycący posiłek w postaci m.in. kiełbaski z grilla. Można też napić się kawy lub orzeźwiającego napoju, albo delektować się kawałkiem pysznego ciasta.

Aczkolwiek w tym roku – z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych – gama produktów na giełdzie uległa poszerzeniu. Odwiedzający targowisko mogli przebierać w różnych rękodziełach świątecznych, jak choćby słomiane zające, plecione koszyczki, wyszywane obrusy. Nie brakowało także wielkanocnych przekąsek.