Niedługo rozpocznie się jarmark bożonarodzeniowy

Niedługo rozpocznie się jarmark bożonarodzeniowy

Kilkadziesiąt kół gospodyń wiejskich będzie rywalizować w Kramsku o nagrodę dla najlepszych „Wielkopolskich Smaków Wigilijnych” w sali OSP. Ponadto w Kramsku odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Będzie on jednym z największych w historii! Pojawią się stragany rękodzielników i sprzedawców z całej Wielkopolski, obok których będą grały kolędy i piosenki świąteczne. Tego samego dnia do Kramska przyjedzie Mikołaj w towarzystwie śnieżynek i będzie można zrobić sobie zdjęcie z jego uroczymi saniami.

Program rozpocznie się o godz. 14.00 występami lokalnych artystów i zespołów. O godzinie 16.00 Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego – Krzysztof Grabowski rozpocznie oficjalne uroczystości, po których około godziny 16.30 nastąpią podziękowania, wyróżnienia i nagrody dla najlepszych potraw.

3 grudnia 2022 roku Pan Krzysztof Grabowski Wicemarszałek Województwa wielkopolskiego oraz Pan Andrzej Nowak Wójt Gminy Kramsk informują, że zostanie zmieniona organizacja ruchu na ulicach Rynek, Wojska Polskiego i Kościelnej. W załączniku przedstawiamy zmiany w organizacji ruchu. Kierowcy i klienci sklepów mogą pozostawić swoje pojazdy na parkingu przy kościele oraz na parkingu przy amfiteatrze (klienci sklepu Emko mogą pozostawić swoje pojazdy na parkingu przy sklepie).