Opustoszały ośrodek rekreacyjny zamienił się w zajazd strachu!

Opustoszały ośrodek rekreacyjny zamienił się w zajazd strachu!

Opuszczony obóz wypoczynkowy dla osób starszych położony w pobliżu jeziora Głębokiego w Międzyrzeczu, niedaleko granic województw lubuskiego i wielkopolskiego. Rozbity budynek z każdym tygodniem coraz bardziej niszczeje. Trudno sobie wyobrazić, że jeszcze dwanaście lat temu było to miejsce tętniące życiem, a okoliczni mieszkańcy z sentymentem opowiadają o odbywających się tu wieczorach i dyskotekach.

Zajazd u Glębokiego cieszył się popularnością przez długi okres. Został wybudowany w latach 70-tych, a szczególną popularnością cieszył się w latach 80-tych. Do dziś przy drodze można znaleźć zniszczoną tablicę reklamującą ośrodek, restaurację, noclegi i parking dostępny przy zajeździe.

Od lat 90-tych, kiedy obiekt stał się własnością prywatną, zaczął się pogarszać. Doprowadziło to do zamknięcia go dla publiczności, co spowodowało pogorszenie sytuacji. Gdy spojrzy się przez metalową bramę, ukazuje się duży kompleks.

Niestety, nie ma nadziei na rozwiązanie tej sytuacji. Ponieważ jest to teren będący własnością prywatną, samorząd nie ma możliwości zaangażowania się.