Akcje charytatywne – co trafi na licytację?

Akcje charytatywne – co trafi na licytację?

Finał WOŚP w Koninie daje szansę na posiadanie piłki z autografem Roberta Lewandowskiego. Zostanie ona sprzedana nowemu właścicielowi już w tym miesiącu. Pamiątkę na aukcję przynosi biuro podróży Tourlider, którego właścicielami są Tomasz i Marcin Kuśmirek. To oni we wrześniu ubiegłego roku poprowadzili w Warszawie imprezę, a gościem specjalnym był sam Robert Lewandowski. Każdy fan i kolekcjoner sprzętu sportowego lub pamiątek powinien rozważyć pojawienie się w Galerii nad Jeziorem 29 stycznia o godzinie 17:30, aby wziąć udział w aukcji. Jest to świetna okazja, aby dodać coś wyjątkowego do swojej kolekcji.

Wcześniej zbiórkę prowadzili uczniowie Kopernika

Nie jest przypadkiem, że to właśnie studenci Kopernika są chętni do pomocy chłopcu. Inicjatorem tego dobroczynnego czynu był student z tego samego ośrodka akademickiego i zarazem krewny Wojtusia.

Urządziliśmy w szkole kawiarenkę. Ludzie mogą skosztować naszych pysznych ciast i przekazać trochę pieniędzy na cele charytatywne. Razem z kolegami z klasy wykonaliśmy prace plastyczne na ten cel, a Wojtuś wyraził chęć zostania strażakiem i uczestniczenia w psim patrolu, więc zilustrowaliśmy to wszystko dla niego.