Ofiary pożaru utraciły w jedną noc dobytek życia

Ofiary pożaru utraciły w jedną noc dobytek życia

W nocy 18 lutego w Grabianowie koło Śremu doszło do pożaru. Na szczęście osobom przebywającym w domu udało się wyjść z życiem, jednak mieszkańcy zostali bez swojego domu i całego dobytku. W związku z tym został utworzony fundusz, którego celem jest wsparcie ofiar pożaru w Grabianowie i pomoc w powrocie do normalności po kataklizmie ostatnich dni. Jeśli macie Państwo środki, prosimy o rozważenie przekazania darowizny na zbiórkę dla Pani Anny, mieszkanki Grabianowa, która została poszkodowana w pożarze i obecnie przebywa w szpitalu z poważnymi poparzeniami ręki.

Celem ustanowionej darowizny jest pozyskanie stu tysięcy złotych, które pomogą Pani Annie rozpocząć nowe życie. Do tej pory to Pani Anna pomagała innym, będąc kompetentną i cenioną opiekunką medyczną na Oddziale Opieki Paliatywnej Szpitala w Puszczykowie. Teraz jednak przyszła kolej na pomoc dla niej.

Jeśli możecie Państwo dołożyć, choćby złotówkę do darowizny, będzie to wielka pomoc. Każda, nawet najdrobniejsza kwota przybliży Panią Anię do nowego startu.

Do czasu publikacji tego artykułu składkę na nowy początek dla pani Ani wsparły 164 osoby, dzięki czemu na koncie jest już 14 tysięcy złotych.