Dzień Dziecka z krasnoludkami w Parku Chopina

Dzień Dziecka z krasnoludkami w Parku Chopina

Tradycyjne obchody Dnia Dziecka, jak co roku, odbędą się w Parku im. Fryderyka Chopina, jednak tym razem nie 1 czerwca, ale 4 czerwca. Motywem przewodnim tegorocznej edycji będą sympatyczne krasnoludki. Jakie atrakcje czekają na uczestników?

Magia Dnia Dziecka rozpocznie się 4 czerwca o godzinie 13:00 w konińskim Parku Chopina. Jest to już dziewiąta odsłona tej popularnej imprezy, która cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno dzieci, jak i dorosłych.

W bieżącym roku uczestnicy przeniosą się do fantastycznej krainy Krasnoludków, gdzie będą mieli okazję spotkać takie postacie, jak Szybki Krasnal, Zwinny Krasnal, Mądry Krasnal czy Spostrzegawczy Krasnal. Odwiedzając różnorodne stanowiska, dzieci będą mogły zdobyć Świadectwo Sprawności Krasnoludka!

Lucyna Lenard-Woźniak, dyrektorka Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie – głównego organizatora wydarzenia – podkreśla, że zabawa jest przede wszystkim dla dzieci i ich rodziców. W ten wyjątkowy sposób dorośli mają okazję oderwać się od codziennych obowiązków i na chwilę powrócić do beztroskiego dzieciństwa, np. bawiąc się na czworaka czy skacząc.