Festyn Fantazji na konińskim Chorzniu. Na najmłodszych czekały iście bajkowe atrakcje!

Festyn Fantazji na konińskim Chorzniu. Na najmłodszych czekały iście bajkowe atrakcje!

W zeszłą niedzielę na Chorzniu w Koninie najmłodsi mieszkańcy miasta mieli okazję do zanurzenia się w kolorowej krainie bajek i fantazji – przygotowanej przez Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej – Młodzi Aktywni. Festyn Fantazji pod hasłem „Jak w Bajce” zaliczył imponującą frekwencję, nawet pomimo niezbyt sprzyjającej pogody.

Dnia 10 lipca na plac osiedlowy w pobliżu supermarketu Biedronka na Chorzniu w Koninie przybyły liczne rodziny z dziećmi, aby zafundować swoim pociechom niesamowite emocje w ramach Festynu Fantazji. Motywem przewodnim imprezy było hasło „Jak w Bajce”, które idealnie podkreślało przygotowane przez organizatorów atrakcje dla najmłodszych.

Być może zainteresuje Cię także znakomity festyn rodzinny w Starachowicach.

Dmuchańce, tory przeszkód, festiwal kolorów i baniek mydlanych

Festyn rozpoczął się po południu, błyskawicznie przyciągając do siebie mnóstwo dzieci, które mogły wybierać spośród całej masy bajkowych rozrywek. Na jeden dzień plac osiedlowy przy boisku na Chorzniu zamienił się w baśniową krainę, oferując wiele fantastycznych zajęć, w tym dmuchane zamki, bańki mydlane, festiwal kolorów, zabawy integracyjne i przeróżne tory przeszkód.

Impreza cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że radości, jaką dzieci czerpały z uczestniczenia w tym nietuzinkowym wydarzeniu, nie była w stanie nawet popsuć niezbyt przyjemna pogoda. Bardzo możliwe, że w przyszłości festyn ponownie pojawi się na konińskiej mapie, ponieważ nawet mimo zachmurzonego nieba, lekkiego deszczu i chłodnego wiaterku, dzieci w dalszym ciągu czerpały mnóstwo satysfakcji z oferowanych atrakcji.

A tutaj możesz dowiedzieć się, jak bawiono się na Wielkopolskiej Biesiadzie i Bitwie Regionów.

Organizatorem Festynu Fantazji pod hasłem „Jak w Bajce” było Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej – Młodzi Aktywni.